“Kur shoqëria ime ikte në Bllok, unë shkoja në Nikel”, Alesia Bami: Nëse eskortën e përdorin si fjalë ofenduese

Mediale Vip

“Kur shoqëria ime ikte në Bllok, unë shkoja në Nikel”, Alesia Bami: Nëse eskortën e përdorin si fjalë ofenduese

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 17:42
Alesia Bami

Teksa në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” po diskutohej tema “Jeta jashtë Bllokut”, Alesia Bami u shpreh se në ditët e sotme është transformuar shumë keq.

Fillimisht ajo tregoi kohën kur ishte studente dhe që në fundjavë teksa shoqëria e saj shkonte në Bllok, ajo ikte në Nikel se kishte ditën që të takonte gjyshërit.

Më pas, moderatorja e njohur u shpreh se Blloku është i bukur, por që kohët e fundit është transformuar keq, sipas mendimit të saj.

“Nuk më pëlqen kjo jetesa e Bllokut siç është transformuar tani. Çdokush që shkon atje e merr këtë nofkën vajzë Blloku. Pra për të mos e marrë këtë nofkën, ti nuk duhet të shkosh atje. Megjithëse Blloku është shumë i bukur, ka lokale shumë të bukura, është qendra e qytetit”,  tha Bami.

Kjo e fundit shtoi: “Nëse eskortën e përdorin si fjalë ofenduese dhe vajzë Blloku e përdorin si fjalë ofenduese”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat