Dafina dhe Dj Geek po kalojnë momentet më të lumtura se asnjëherë më parë

Mediale Vip

Dafina dhe Dj Geek po kalojnë momentet më të lumtura se asnjëherë më parë

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 16:13
Dafina dhe Dj Geek

Çifti ka ditë që kanë shkuar në pushime.

Dhe, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek po ndajnë momente të shumta pranë dhe me njëri-tjetrin.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar fotografi e cila shihet duke marrë rreze dielli dhe pranë saj është i dashuri duke i dhënë një shikim plot dashuri.

Ndryshe, Dafina dhe Geek ka kohë që janë në lidhje dashurie dhe me postimet e fundit, dyshja vetëm se janë duke e bërë më serioze lidhjen.

Kujtojmë se, Dafina po e shijon suksesin e këngës ‘Pa ty’ i cili ka arritur 8 milionë shikime në YouTube.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat