Angelina Jolie nuk dukej edhe aq mirë kur u largua me tre nga gjashtë fëmijët e saj të enjten

Mediale Vip

Angelina Jolie nuk dukej edhe aq mirë kur u largua me tre nga gjashtë fëmijët e saj të enjten

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 16:11
Foto nga vendi i ngjarjes

Aktorja, 46 vjeç, u pa duke u shoqëruar me djalin Pax, 17 vjeç dhe vajzat Zahara, 16 vjeç dhe Shiloh, 15 vjeç, në Paris, Francë, ku bënë pazar në KITHs dhe dyqanin Guerlain.

Duke vendosur një dukje mahnitëse, Angelina dukej e bujshme me një këmishë të bardhë që e futi në një palë pantallona bezhë të ndezura.

Angelina, e rriti lartësinë e saj në një palë take bezhë dhe gjithashtu kishte një xhaketë kostumesh ngjyrë bezhë që e nxori në diell.

Flokët e saj brune ishin krehur në një stil të hijshëm, të drejtë që i binin mbi supe dhe ajo mbante një gamë të lehtë makijazhi.

Ylli i ‘Maleficent’ plotësoi ansamblin e saj duke mbajtur sendet e saj personale në një çantë të vogël bezhë.

Angelina u sigurua që të mbetej e sigurt mes krizës së koronavirusit duke mbajtur një maskë fytyre dhe fëmijët e saj ndoqën shembullin e saj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat