Ledjana largohet shumë larg nga Mevlani

Mediale Vip

Ledjana largohet shumë larg nga Mevlani

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 15:28
Ledjana dhe Mevlani

Megjithatë, ajo gjë nuk ndodhi dhe shumë fansa të tyre u zhgënjyen gjithashtu edhe publiku.

Ndërkohë, Ledjana ka treguar në intervista se nuk do jetë bashkë me Mevlanin dhe se gjithçka ka përfunduar aty.

Tutje, përveç vendimit të saj se me Mevlanin ka përfunduar gjithçka, Ledjana siç duket ka marrë vendim të largohet edhe fizikisht nga ai.

Përmes një storie të publikuar në Instagram, ajo zbuloi për ndjekësit e saj se ka udhëtuar për në Gjermani.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat