Sara ka ndarë imazhe të ëmbla me vajzën e saj

Mediale Vip

Sara ka ndarë imazhe të ëmbla me vajzën e saj

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 21:52
Sara dhe Poem

Sara Hoxha, vazhdimisht është aktive me postime prej të cilave nuk mungojnë edhe ato me Poem Blu.

Së fundmi, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka postuar fotografi bashkë me të e cila mori gjithë vëmendjen.

Partnerja e Ledri Vulës shihet tejet e përkushtuar ndaj vajzës së saj teksa ka pozuar me të.

Ndryshe, çifti i njohur i showbizzit pothuajse gjithë kohën po e kalojnë në dedikim për vajzën e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat