Denzel del në takim me Adën, por nuk i dalin fjalët: Më mungojnë emocionet

Mediale Vip

Denzel del në takim me Adën, por nuk i dalin fjalët: Më mungojnë emocionet

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:57
Denzeli, Ada

Ada ka ftuar në takim 4 minutësh Denzelin. Por ky i fundit nga emocionet e takimit nuk i dilnin fjalët, duke marrë parasysh edhe vështirësitë që ia ka me shqiptimin e gjuhës shqipe.

Ai tha se personazhet nuk i japin emocione dhe kjo është arsyeja pse nuk është shumë i përfshirë në diskutime.

Diskutimi:

Ada: Je shumë i mirë por duhet të flasësh pak më shumë dhe unë ta shoh më shumë se si je ti.

Denzel: Dukesh shumë e siqertë dhe person real. E ke pozitivitetin të sinqertë. Ke edhe qetësi, sinqeritet, më duket se je person vërtet real. I thua gjërat që ke në mendje. Nuk di si ta shpjegoj vërtetë.

Falsitetin nuk mund ta them se ku e shoh më shumë, por është edhe te djemtë ehe të vajzat. Më mungon një gjë që me jep emocion.

Situata me Edein nuk më step, por do reagoja ndryshe. Do reagoja ndryshe nga ty, nuk do t’i flisja më.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat