Gili si miss, Vjollca Haxhiu të qarën e fustanit deri lartë e Juliana Pasha gjoksin në fushë

Mediale Vip

Gili si miss, Vjollca Haxhiu të qarën e fustanit deri lartë e Juliana Pasha gjoksin në fushë

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 21:30
Gili, Vjollca Haxhiu dhe Juliana Pasha

Askush nuk dëshiron që ta shkelë rrota e historisë, ti takoj thjeshtë të së kaluares, apo të mos jetë njësh me kohën.

Kur bëhet fjalë për këngëtaret, ato as që duan tia dinë për moshën, vitet, numrat, madje nëse do të kishin aftësi do ti zhduknin “si me magji”.

Po ti shohësh në forografi, videoklipe e xhirime të ndryshme, të bëhet të mendosh që këngëtaret tona si Gili, Vjollca Haxhiu, e besa edhe Juliana Pasha nga Shqipëria, e kanë ndal kohën.

Ato po duken bukur në këtë foto të përbashkët nga xhirimet festive, bile jo vetë bukur po edhe mjaftë provokuese dhe të nxehta.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat