Modelja habit me përgjigjen: Martohem me dikë që e ka rrogën 220 euro

Mediale Vip

Modelja habit me përgjigjen: Martohem me dikë që e ka rrogën 220 euro

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 14:32
Besa Çitaku

Modelja Besa Çitaku e pyetur se a do të martohej me një person që e ka rrogën 220 euro, pa hezituar është përgjigjur se po, do ta bënte.

Madje, duke insistuar nga moderatori ajo ka thënë se është e sinqertë me këtë përgjigje.

“Po nuk e di, nuk është që rroga çon peshë shumë me rëndësi me qenë shpirtërisht mirë me personin.

Isha martu”, u shpreh ajo në Libero.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat