Morena Taraku nuk lë vend për imagjinatë

Mediale Vip

Morena Taraku nuk lë vend për imagjinatë

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 16:07
Morena Taraku

Morena Taraku është një prej femrave më joshëse të estradës shqiptare, dhe këtë e dëshmon me secilin postim që bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja zeshkane numëron mbi 1.4 milion ndjekës në llogarinë e Instagram-it, e ku sjell imazhe tejet provokuese, ashtu siç ka vepruar edhe këtë herë.

28-vjeçarja postoi një imazh tërheqëse, teksa shihet duke pozuar para pasqyrës e veshur me një fustan të shkurtër me prerje të theksuar tek gjoksi dhe këmbët.

Ish-Missi dhe këngëtarja e njohur mbuloi fytyrën, teksa flokët e gjata i vendosi sipër supeve, ndërsa kompletoi dukje me aksesor.

Ndërsa, krahas postimeve në Instagram ku sjell imazhe dhe video nga përditshmëria, Morena prej kohësh nuk ka realizuar një projekt muzikor, kënga e saj e fundit është “Money”, bashkëpunimi me reperin Fero.

Ndryshe, ajo së fundmi është komentuar edhe për jetën e saj private, ku u tha se është në lidhje dashurie me këngëtarin turk, Berdan Mardin, por që të dy kanë heshtur lidhur me këto thashethem

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat