“Ti je miss Xhelozia”, Elona kapet keq me Mikelën: Futesh në mes sa herë pëlqehen dy njerëz

Mediale Vip

“Ti je miss Xhelozia”, Elona kapet keq me Mikelën: Futesh në mes sa herë pëlqehen dy njerëz

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 21:57
Elona

Opinionistja Elona Duro është kapur keq me Mikelën pas përballjes që kjo e fundit pati me Ritvanën në lidhje me pëlqimin që të dyja kanë për Erionin.

Duro shpjegoi se Mikela përfshihet gjithmonë në marrëdhënie mes dy personave që pëlqehen dhe shfaq xhelozi duke kërkuar vëmendje dhe protagonizëm në çdo moment.

Elona Duro: Ritvana pëlqen Argjendin, ti del me të. Alvisa pëlqen Brunon, ti del me të. Burno i bën surprizë Efit, ti pëlqen Brunon. Ti je miss xhelozia, miss drama. Në këtë program të ka mbetur pa ftuar Arjanin dhe Bledin. Kur dy njerëz janë duke u pëlqyer dhe janë në një dalje, je patjetër e treta për të krijuar këto situata. Harrova Markon, sa ke luajtur me të javën e shkuar.

Mikela: Më vjen për të qeshur me këtë analizën.

Elona Duro: E vlerësoj Ritvanën që me qytetari dhe si shoqe tha që t’ia lini kohës. Në këtë histori që tu kujtua një ditë të bukur se të pëlqen Erioni, hi syve mos na hidh. Kërkon vëmendje, do të jesh kudo protagonist.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat