Tayna publikon këngën “Heroinat”

Mediale Vip

Tayna publikon këngën “Heroinat”

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:07
Tayna

Tayna ka publikuar projektin e shumëpërfolur.

“Heroinat” është publikuar sot nga Tayna, këngë kjo e paralajmëruar më herët nga rep artistja shqiptare.

Kënga iu dedikohet të gjitha grave që kanë lënë gjurmë në historinë shqiptare, të cilat Tayna i përmend veç e veç.

Projektin Tayna e ka finalizuar edhe me videoklip duke arritur që për afro 2 orë nga lansimi ti grumbullojë rreth 1 milionë shikime në yotube.

Jo rastësisht Tayna e ka lënë pikërisht sot për 28 nëntor lansimin e këtij projekti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat