“Nuk është Donaldi, u shokova fare”, reagimi epik i Beatrix kur kupton se Romeo u fut si banor i Big Brother

Mediale Vip

“Nuk është Donaldi, u shokova fare”, reagimi epik i Beatrix kur kupton se Romeo u fut si banor i Big Brother

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 23:46
Banorët e Big Brother

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka hyr sonte binjaku i Donald Veshaj, Romeo.

Ai ka ndërruar rrobat me Donaldin, duke pretenduar se është banor i shtëpisë.

Derisa po komentonin banorët një videoclip, Einxhel i thotë se ‘hape bluzën të shof, se s’je donaldi’.

Madje i thojnë ‘hapi këmbët’.

Reagimi epik ishte edhe nga Beatrix, e cila thotë se ‘Nuk është Donaldi, Prandaj jam keq. U shokova fare’, dhe largohet nga ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat