Arjola tallet keq me Fifin, bën skenën kur këngëtares i ra të fikët në shtëpinë e Big Brother VIP

Mediale Vip

Arjola tallet keq me Fifin, bën skenën kur këngëtares i ra të fikët në shtëpinë e Big Brother VIP

Më: 20 janar 2022 Në ora: 18:07
Banorët e Big Brother

Arjola, Monika dhe Beatrix teksa po bisedonin me njëra-tjetrën, kujtojnë edhe eleminimin e ditës së nesërme i cili është mes tre banorëve.

Në një moment Beatrix, e cila është edhe në nominim fillon qan pasi ka frikë se nesër mund të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Këtu Arjola tallet me pjesën se Beatrix mund të largohet nesër nga Big Brother VIP.

Aktorja nga Tropoja në një moment bën skenën e Fifit kur këngëtares i ra të fikët gjatë një spektakli, dhe shtrihet për tokë aty pranë Monikës dhe Beatrixës, derisa thotë se nëse largohet ajo do jetë duke bërë këtë moment.

Kujtojmë se nata kur Fifit i ra të fikët, ishte dhe vendimtare për të, pasi ajo u largua në mëngjesin e ditës së nesërme, pasi u shpreh se gjendja e saj shëndetësore ishte shumë e rëndë dhe e kishte të pamundur të vazhdonte qëndrimin.

Derisa theksojmë se këtë javë në nominim janë tre banorë, Beatrix, Donald dhe Einxhel, nominim ky që erdhi si pasojë i hapjes së kutisë së Pandorës nga banori i ri, Arbëri.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat