Fjodora Fjora mund të jetë me burrë 30 vjet më ri se ajo, por ka një kusht!

Mediale Vip

Fjodora Fjora mund të jetë me burrë 30 vjet më ri se ajo, por ka një kusht!

Më: 26 janar 2022 Në ora: 08:15
Fjodora Fjora

Fjodora Fjora ja ka kushtuar një pjesë të programit të saj të pasdites, “Ditë pas dite”, temë disi delikate për martesat me diferencë të madhe në moshë mes partnerëve, sidomos kur burri është shumë më i madh.

Ndërsa ka prezantuar temën ajo ka pranuar se nuk ka asnjë lloj paragjykimi.

Madje për diferencën në moshë, edhe nëse burri i saj do ishte 30vite më i ri, nuk do përbënte problem.

“Jam si Madonna, nuk do e kisha problem një burrë 30 vite më të ri, por ky burrë duhet të vijë nga Amerika si burri i Madonnas”, u shpreh Fjordora duke e mbyllur e qeshur komentin, me sqarimin që e gjitha është një shaka e duke vazhduar kështu me bisedën në studio me të ftuarit e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat