Beniada nga frika se mos mbet pa ëmbëlsira, ua fsheh banorëve ëmbëlsirat

Mediale Vip

Beniada nga frika se mos mbet pa ëmbëlsira, ua fsheh banorëve ëmbëlsirat

Më: 26 janar 2022 Në ora: 15:40
Beniada

Beniada është e dënuar nga “vëllau i madh” përshkak se e ka prishur dollapin.

Dënimi i tij për të është që mos të haj ëmbëlsirtat që ai vetë i ka dërguar për banorët.

Mirëpo, si duket Beniada ka gjetur një metodë, që t’ua fsheh banorëvë ëmbëlsirtat që kur “vëllau i madh”ta liroj nga dënëimi ajo të mund ta haj ëmbëlsirën.

Kujtojmë se, mbrëmë Arbana i tha janë ëmbëlsirat më të mira në Tiranë, dhe shihet qartë se mexi po u reziton.

 Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat