Veshi fustanin dhe takat e Beniadës, Tani shkakton humor brenda shtëpisë me kërcimin sensual

Mediale Vip

Veshi fustanin dhe takat e Beniadës, Tani shkakton humor brenda shtëpisë me kërcimin sensual

Më: 27 janar 2022 Në ora: 16:41
Dritan Brama

Dritan Brama, njëri nga konkurrentët e ‘BBV’ u bë pjesë e shtëpisë gjatë dy javëve të fundit.

Mirëpo, si një banor i ri ai është gjendur në mes të disa situatave dhe diskutimeve të vazhdueshme, por edhe në lojëra të ndryshme mes banorëve

Së fundmi, ai duhet t’i ndërronte rrobat me modelen, Beniada Nishani, teksa veshi fustanin, si dhe takat e saj.

Kjo ka shkaktuar të qeshura tek konkurrentët e tjerë, ndërkohë që ka bërë edhe një vallëzim sensual.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat