Sa ish-të dashura ka pasur Donaldi? Beniada dhe Einxhel zbulojnë numrin

Mediale Vip

Sa ish-të dashura ka pasur Donaldi? Beniada dhe Einxhel zbulojnë numrin

Më: 14 shkurt 2022 Në ora: 14:43
Donald Veshaj

“Vëllai i Madh” u ka bërë një lojë mbrëmë katër finalistëve të “Big Brother VIP”, për të fituar trëndafilin e florinjtë.

Banorët duhej që të gjenin përgjigjet e sakta për pyetjet që kishin të bënin me njëri-tjetrin.

Një nga pyetjet ishte se sa ish-të dashura ka pasur Donald Veshaj dhe banorët donin të dinin nëse është fjala për lidhje serioze apo edhe të tjerat.

Aktori i humorit tha që të shkruanin ato më serioze.

Iliri shkroi numrin 4, Einxhel tha 3, Beniada po 3. Dhe Donaldi konfirmoi përgjigjen e dy vajzave dhe i tha balerinit se “doli blof”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat