Shpërngulje në SHBA? Arbana Osmani “dashurohet” me Kaliforninë dhe i bën kërkesën publike Eduart Grishajt

Mediale Vip

Shpërngulje në SHBA? Arbana Osmani “dashurohet” me Kaliforninë dhe i bën kërkesën publike Eduart Grishajt

Më: 10 maj 2022 Në ora: 23:40
Arbana Osmani

Arbana Osmani është dashuruar me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe pse jo mund të shpërngulet atje në të ardhmen.

Moderatorja dhe partneri i saj Eduart Grishaj prej ditësh ndodhen në kontinentin amerikan ku kanë vizituar vende të ndryshme. Në një udhëtim vetëm me njëri-tjetrin, dyshja kanë ndarë në rrjetet sociale foto e video nga vizitat e tyre dhe ditëlindja e përbashkët në 7 maj.

Ndërkohë ajo që ka marrë vëmendje ka qenë një postim i Arbanës në Kaliforni. “Le të shpërngulemi këtu!” -shkruan ajo duke etiketuar Eduartin.

Image
Arbana Osmani

Kjo mund të jetë një formë e saj për të treguar se i ka pëlqyer shumë Kalifornia, por edhe një mundësi që në të ardhmen (ndoshta të largët) ata të shpërngulen atje.

Aktualisht çifti i njohur i showbizit shqiptar po i dedikohen njëri-tjetrit. Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë. Ndonëse moderatorja është në tremujorin e dytë të shtatzënisë deri tani nuk e ka zbuluar gjininë e fëmijës që po presin por në media aludohet se do bëhen me vajzë.

Në 2020 ata mirëpritën në jetë djalin e tyre të quajtur Diell. Teksa Arbana ka edhe një djalë më të madh nga martesa e saj e parë.

Sa i përket planeve për tu rikthyer në ekran, prezantuesja ka treguar se nuk ka asnjë plan dhe se do e shohim vetëm në fund të dhjetorit kur pritet të fillojë sezoni i dytë i “Big Brother VIP 2”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat