Nga planet për fëmijë deri tek momentet e saj më të këqija, Rudina Dembacaj flet pa doreza: Kam qarë tre ditë dhe…

Mediale Vip

Nga planet për fëmijë deri tek momentet e saj më të këqija, Rudina Dembacaj flet pa doreza: Kam qarë tre ditë dhe…

Më: 13 maj 2022 Në ora: 12:55
Rudina Dembacaj

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj teksa po shijon suksesin e filmit të saj më të fundit, ka zhvilluar një ‘intervistë’ në Instagram me ndjekësit e saj të cilët i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet dhe ajo nuk ka nguruar t’i përgjigjej.

E pyetur rreth jetës së saj profesionale dhe më së shumti personale, një ndjekëse e ka pyetur  Rudinën nëse ka menduar që ajo të ketë një fëmijë më partnerin e saj Mark Frokun. Aktorja e ka shprehur dhe më parë dëshirën për të pasur një fëmije të dytë. Ajo i qëndron ende mendimit për të pasur një fëmijë, madje sipas aktores është një gjë shumë e bukur përderisa e mendon shpesh.

Rudina shtoi se do ta mirëpresë kahë hapur kurdo që të vijë por momentalisht ajo është fokusuar në gjëra të tjera.

Pyetje: Ke menduar për fëmijë të dytë?

Rudina: Po, e kam menduar shpesh! Është mendim i bukur, për sa kohë mbetet i tillë. Përtej shakasë, kur ta falë Zoti, do e mirëpres, por për momentin jam e fokusuar te gjera të tjera.

Image
Rudina Dembacaj/Instagram

Dikush tjetër e ka pyetur Dembacjan nëse ka pasur ndonjëherë momente në jetën e saj kur është ndjerë e dobët dhe si ka vepruar më pas. Aktorja u shpreh se ajo ka qarë rreth tre ditë dhe më pas i ka dhënë zgjidhje. Sipas saj vetëm një jetë kemi.

Pyetje: A ke pasur ndonjëherë momente në jetë kur ke thënë nuk mundem më? Dhe si je ngritur sërish?

Rudina: E kam thënë, shumë shpesh! Kam qarë nja tre ditë, i kam dhënë zgjidhje. Një jetë kemi.

Image
Rudina Dembacaj/Instagram

Rikujtojmë se në fillim të 2020, aktorja konfirmoi lidhjen me Frrokun, duke postuar në rrjete sociale një foto përkrah tij. Në rrëfimin e parë për lidhjen me Markun, Rudina tregoi se kjo marrëdhënie nisi pas ndarjes së saj nga ish-bashkëshorti, Aleksi.

Dembacaj mori në shtator të 2020 propozimin për martesë nga Marku, duke i thënë “Po” përgjithmonë. Ata kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre më 1 tetor kur çifti organizoi një festë të madhe në kishë, ku kishte shumë të ftuar VIP.

Gjithashtu dhe ish-bashkëshorti i saj duket se ka gjetur sërish dashurinë. Prej disa kohësh Aleksi publikoi në rrjetet sociale foto me vajzën që tashmë i ka rrëmbyer zemrën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat