Luana Vjollca poston foto duke qarë, çfarë po ndodh me këngëtaren?

Mediale Vip

Luana Vjollca poston foto duke qarë, çfarë po ndodh me këngëtaren?

Më: 18 maj 2022 Në ora: 20:04
Luana Vjollca

Moderatorja dhe njëherësh këngëtarja Luana Vjollca, mbetet njëri nga emrat më të komentuar në industrinë shoubizit shqiptar.

Ajo kishte habitur të gjithë fansat kur para disa javësh kishte fshirë të gjitha postimet e saj nga rrjeti social “Instagram”.

Por, së fundmi moderatorja e famshme ka ngritur edhe më shumë pikëpyetje tek ndjekësit e saj kur në “Instagram” postoi një foto ku shihet duke qarë.

Ajo nuk ka dhënë ndonjë sqarim apo arsye pse e ka bërë këtë, duke lënë të gjithë fansat e habitur me veprimin e saj.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat