Gjesti publikon klip me skena provokuese duke gjuajtur femrat

Mediale Vip

Gjesti publikon klip me skena provokuese duke gjuajtur femrat

Më: 20 maj 2022 Në ora: 18:57
Reperi Gjesti

Reperi Gjesti, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Qa m’bone” titullohet kënga e tij e re, e zhanrit R&B dhe hip-hop.

Muzika dhe orkestrimi janë realizuar në Massive Production, gjersa për tekstin është kujdesur vet Gjesti.

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, në të cilin reperi nga Peja shfaqet në disa skena mjaft provokuese, duke gjuajtur me shuplakë në të pasmet e femrave.

Ashtu si thuajse në çdo klip të tij, edhe në këtë video muzikore të Gjestit, nuk mungojnë ngjyrat dhe akrobacitë e ndryshme.

Për anën vizuale të projektit është kujdesur produksionit Smartmotion Films.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat