Kourtney Kardashian ka veshur fshehurazi të brendshme në të cilat shkruhej ‘Travis’ në dasmën e tyre

Mediale Vip

Kourtney Kardashian ka veshur fshehurazi të brendshme në të cilat shkruhej ‘Travis’ në dasmën e tyre

Më: 25 maj 2022 Në ora: 09:12
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ishte zbukuruar nga koka te këmbët – dhe kudo në mes – me nderime për burrin e saj të ri në dasmën e tyre italiane.

Ylli i realitetit me sa duket kishte veshur të brendshme dantelle me emrin e burrit të qëndisur në mënyrë delikate për ditën e tyre të madhe.

Stilistja e Kardashian, Dani Michelle, ndau një nderim të ëmbël për zotin dhe zonjën Barker të ri në Instagram, duke përfshirë një foto të të brendshmeve të saj me emrin “Travis” të qëndisur në të, të vendosura në një pjatë darke.

Michelle shkoi në Instagram Story për të sqaruar situatën e të zhveshurve në tryezë, duke shkruar, “faleminderit @laperlalingerie që bëtë të brendshmet më seksi dhe më të lezetshme për këtë javë të veçantë. Nga bazat e saj unike, te qëndisjet tuaja dhe rripat më të lezetshëm të llastik, na e bëri natën të plotë!”.

Të brendshmet me porosi e 43-vjeçares nuk ishte i vetmi nderim për muzikantin e Blink-182, 46 vjeç, në veshjen e saj të dasmës. Velloja e themelueses së Poosh kishte një dizajn që përputhej me tatuazhin e kokës së tij.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat