Dafina Zeqiri realizon setin fotografik në motorin që i dhuroi partnerit/ Cili ishte reagimi i Dj Geek

Mediale Vip

Dafina Zeqiri realizon setin fotografik në motorin që i dhuroi partnerit/ Cili ishte reagimi i Dj Geek

Më: 27 maj 2022 Në ora: 18:44
Dafina Zeqiri, Dj Geek

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera në tregun tonë muzikorë.

Përpos vokalit që e dallon, Dafina ka edhe një stil të veçantë në veshje. Këngëtarja nuk heziton të guxojë me lukun e saj si në veshje edhe në flokë dhe make up. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik të cilin e ka ndarë më pas me ndjekësit e saj në Instagram.

Në fotot e bërë publike Dafina mban veshur një palë pantollona dhe një bluzë të hapur përpara ngjyrë jeshile të ndezur. Ajo ka pozuar në  motorin Vespa që i dhuroi partnerit të saj disa ditë më parë.

Image

 

“Le ta shfrytëzojmë vespan e burrit tim shpejtë,”- shkruan Zeqiri krahas fotove.

Të shumtë ishin komentuesit në postin e këngëtares, duke e komplimentuar për dukjen. Nuk mungoi edhe ai i partnerit të saj i cili shkruan thjeshtë “Të Dua”.

Ju kujtojmë që disa ditë me parë Dafina vendosi ta surprizojë Genc Halmi, i njohur si Dj Geek me një dhuratë. Dj Geek, publikoi në llogarinë e tij në Instagram disa foto dhe video nga surpiza e papritur e parnteres së tij. Këngëtarja i dhuroi të dashuri të saj një motor ngjyrë të verdhë, të cilin duket se ai ka dashur ta ketë prej kohësh.

“Dhuratë ditëlindjeje para kohe nga gruaja”- shkroi ai krahas postimit, ndërsa këngëtarja zbuloi në seksionin e komenteve se në fakt ditëlindja e Dj Geek është më 10 shtator.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat