Shtatzënë për herë të dytë, aktorja e njohur tregon barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Shtatzënë për herë të dytë, aktorja e njohur tregon barkun e rrumbullakosur

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 08:16
Amine Gulse dhe futbollissti i Fenerbahçes

Aktorja e njohur Amine Gulse dhe futbollissti i Fenerbahçes, së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Ndonëse janë kujdesur që gjatë kësaj kohe ta shijojnë për vete pritjen e ëmbël, ftesa në një dasmë ditët e fundit është bërë shkak që fotot dhe videot me barkun e rrumbullakosur të Amine të bëjnë xhiron e rrjetit.

E veshur me një fustan të gjelbër, Amine Gulse u shfaq duke kërcyer në dasmë dhe barku i rrumbullakosur s’mund të fshihej më.

Çifti ka një vajzë, e cila erdhi në jetë në vitin 2020, një vit pas dasmës madhështore të Ozil dhe Gulse. Vogëlushja Eda, fryti i parë i dashurisë së dy të rinjve, është shpeshherë në fotot që prindërit e saj postojnë në rrjetet sociale.

Në deklaratat e mëparshme për mediat, Amine ka konfirmuar se po mendonte që ta bënte vajzën me një motër ose një vëlla: "Ne duam 5 fëmijë", - ka thënë aktorja, e cila ende nuk e ka zbuluar gjininë e fëmijës së dytë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat