Influencuesja italiane shfaqet seksi nga pishina: Kush më ndalon të bëj foto edhe pse jam nënë?

Mediale Vip

Influencuesja italiane shfaqet seksi nga pishina: Kush më ndalon të bëj foto edhe pse jam nënë?

Më: 23 shtator 2022 Në ora: 10:23
Influencuesja italiane, Clizia Incorvaia

Influencuesja italiane, Clizia Incorvaia ka kaluar disa ditë pushime në mal së bashku me familjen e saj, ku nuk mungonte as djali nga martesa e parë e partnerit.

Ata duket se kaluan një kohë vërtetë relaksuese dhe nuk nguruan të postonin video e foto në rrjetet sociale.

Mirëpo, duket se jo gjithçka ka shkuar si duhet pasi Clizia është përballur me komente jo shumë pozitive.

Clizia ka marrë shpesh fjalë urrejtjeje, vetëm për faktin se nuk ka hequr dorë nga veshjet seksi dhe provokuese edhe pse është nënë.

Megjithatë, ajo nuk e vrau shumë mendjen dhe postoi foto të tjera, në të cilat shfaqej duke pozuar në pishinë me body ngjyrë argjendi, me prerje të lartë dhe me dekolte maxi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat