Arta Elezaj duket atraktive me veshje sportive në pozat pranë një veture luksoze

Mediale Vip

Arta Elezaj duket atraktive me veshje sportive në pozat pranë një veture luksoze

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 17:08
Arta Elezaj

Modelja e njohur nga Klina, Arta Elezaj, po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe një personazh po ashtu i komentuar në rrjetet sociale.

Ajo flitet gjatë tërë kohës për imazhet që publikon, por edhe për jetën e shtrenjtë meqë shfaqet gjithnjë me veshje luksoze.

Kaçurrelja së fundmi është shfaqur më sportive me një palë tuta të markës ‘Off Ëhite’ dhe triko të bardhë po ashtu të së njëjtës firmë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Ish-aktorja e “O sa mirë” ka marrë poza atraktive pranë një veture të tipit Mercedes, në një nga modelet e reja.

“Në rrugën time”, ka shkruar ajo.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Arta ndryshe ka kohë që nuk është angazhuar në ndonjë projekt të ri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat