Rina Balaj vazhdon me të tjera fotografi nga Afrika: Nuk kam mbaruar akoma

Mediale Vip

Rina Balaj vazhdon me të tjera fotografi nga Afrika: Nuk kam mbaruar akoma

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 23:50
Rina Balaj

Këngëtarja e njohur nga Istogu, Rina Balaj, po vazhdon të shijojë pushimet akoma në Afrikë.

Bukuroshja, e ndjekur nga mijëra njerëz në rrjete sociale, ka sjell së fundmi disa fotografi të reja.

Ajo ka realizuar një set të ri fotografik, ku shfaqet me bikini e shami ngjyrë rozë në kokë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Nuk kam mbaruar akoma”, ka shkruar ajo.

Postimi për një periudhë të shkurtër mblodhi mijëra pëlqime e komente të ndryshme.

Pushimet e Rinës vijnë pak pas ndarjes nga partneri i saj, reperi shqiptar, Sin Boy.

Ajo theksoi se i dha fund lidhjes për shkak të distancës, e në fund pranoi se ishte shumë toksike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat