Angelina Jolie detajon akuzat për Brad Pitt: Sulmoi aktoren dhe 2 nga fëmijët

Mediale Vip

Angelina Jolie detajon akuzat për Brad Pitt: Sulmoi aktoren dhe 2 nga fëmijët

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 13:26
Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Angelina Jolie së fundmi ka paraqitur dokumente të reja gjyqësore duke akuzuar ish-bashkëshortin Brad Pitt se e kishte sulmuar atë dhe fëmijët e tyre, në gjendje te dehur, gjatë një fluturimi me avion privat.

Në një padi për punishten e verës franceze që ish-çifti bleu, Jolie thotë se Brad Pitt e kapi nga koka dhe sulmoi dy nga fëmijët e tyre në udhëtimin e vitit 2016.

Pitt gjithashtu abuzoi verbalisht dhe derdhi alkool mbi familjen e tij gjatë fluturimit nga Franca në Los Anxhelos, thotë ajo.

Ndërkohë një burim i afërt me aktorin ka deklaruar se pretendimet Jolie janë të rreme. “Ajo vazhdon të rimendojë, rishikojë dhe riimagjinojë përshkrimin e saj për një ngjarje që ndodhi gjashtë vjet më parë, duke shtuar informacione krejtësisht të pavërteta sa herë që nuk arrin të marrë atë që dëshiron”, tha burimi për BBC.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat