Bes Kallaku kthehet prapa në kohë, publikon fotografi nga fëmijëria

Mediale Vip

Bes Kallaku kthehet prapa në kohë, publikon fotografi nga fëmijëria

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 23:28
Bes Kallaku

Aktori shqiptar, Bes Kallaku është bërë sot nostalgjik.

Ai në Instagram ka publikuar një fotografi nga fëmijëria e tij.

Në fotografi ai shihej krah motrës së tij Anës.

Besi njihet për rolet e tij të shumta në kinematografinë shqiptare.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat