Diellza Kolgeci shfaqet krah Albin Kurtit

Mediale Vip

Diellza Kolgeci shfaqet krah Albin Kurtit

Më: 24 nëntor 2022 Në ora: 14:50
Diellza Kolgeci

Ish-miss Kosova Diellza Kolgeci, mbrëmjen e së mërkurës ka qenë pjesë e një eventi mjaft të rëndësishëm.

Ajo ka ndarë disa imazhe në profilin e saj në “Facebook” nga ndeja e organizuar nga  “Beaujolais Nouveau” dhe ambasadori francez në Kosovë, Oliver Guerot.

Në fotografitë e publikuara, ajo shihet duke pozuar pranë Kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“E nderuar të jem pjesë e traditës dhe familjes së ‘Beaujolais Nouveau’ organizuar nga ambasadori francez dhe Fidaim Rashiti”, ka shkruar Diellza Kolgeci në “Facebook”.

Diellza edhe më tutje ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të tjera, ku duket se ia ka kaluar mirë nën shoqërinë e kryeministrit dhe figurave të tjera të rëndësisë së lartë në këtë event.

Image
Diellza Kolgeci dhe Albin Kurti
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat