Princ Harry i frikësuar për jetën e Meghan Markle

Mediale Vip

Princ Harry i frikësuar për jetën e Meghan Markle

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 23:42
Princ Harry dhe Meghan Markle

Një nga dokumentarët që do të krijojë më shumë polemika është ai i Princ Harryt dhe Meghan Markle, në Netflix: “Harry & Meghan”.

Dokumentari nuk është publikuar ende, por janë shfaqur disa trailera ku deklaratat e të dyve kanë shkaktuar polemika në rrjet.

Këtë herë Harry shihet i shqetësuar për gruan e tij Meghan , Duka i Sussex ka frikë se Markle do të përfundojë si nëna e tij, Princesha Diana , e cila nuk mundi të përballonte presionin në familjen mbretërore dhe u divorcua nga princi i atëhershëm Charles dhe më vonë vdiq në një aksident automobilistik më 31 gusht 1997 në Paris, Francë.

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë pasur një jetë të komplikuar brenda familjes mbretërore. Ata kanë pasur probleme që kur shpallën fejesën, të cilët  e dinin që vendimi nuk do të shihej mirë, por megjithatë rrezikuan të ishin bashkë.

Në pamjen e re të “Harry dhe Meghan”, ata flasin se sa e vështirë është të jetosh të gjitha këto situata.

“Dhimbja dhe vuajtja e grave që martohen në këtë institucion, kjo furi ushqimore,” komentoi Harry.

“E kuptova se ata kurrë nuk do të të mbrojnë,” shton Markle.

“Isha i tmerruar,” përgjigjet Harry. “Nuk doja që historia të përsëritej”. Duke iu referuar asaj që kaloi Princesha Diana, brenda martesës me Princin Charles dhe më vonë kur u divorcua.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat