“Mua më ke shoqe! Prej kur?”, Atdheu dhe Juliana “flasin” me kamerën – Big Brother VIP Kosova

Mediale Vip

“Mua më ke shoqe! Prej kur?”, Atdheu dhe Juliana “flasin” me kamerën – Big Brother VIP Kosova

Më: 21 janar 2023 Në ora: 16:35
Atdheu dhe Juliana

Mëngjesin e së shtunës Juliana paraqitet shumë entuziaste dhe energjike para kamerës së bashku me Atdheun, një ndër banorët e rinj të shtëpisë. Ajo tregon se ndihet e lumtur me ardhjen e tyre në shtëpi, , meqenëse do të ketë dinamikë të re në shtëpi.

Por, ndërkohë që Atdheu po e dëgjon dhe po ha mëngjesin, ajo jep këshilla për shikuesit.

“Kurrë mos u ndërroni për askënd, jetoni jetën si doni, dhe mos lejoni që njerëzit të ndikojnë dhe t’iu qesin nga vetja, sepse ka njerëz që vetëm për këtë qëllim të afrohen. Ju dua të gjithëve që po na ndiqni tash, edhe ata që na kanë shikuar mbramë në Primë”, thotë Juliana.

Ndërkohë, tregon për përshtypjet e mira për Atdheun dhe Brunon që ka nga mbrëmja e së premtes.

Juliana flet edhe për vështirësitë që pati me sfidën për të mos gatuar për një javë dhe prandaj sot shumë e lumtur që do të pregadisë llokuma.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat