Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij po ndërtojnë shtëpinë e ëndrrave të tyre

Mediale Vip

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij po ndërtojnë shtëpinë e ëndrrave të tyre

Më: 3 tetor 2023 Në ora: 14:03
Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij

Mc Kresha po bëhet me shtëpi të re.

Lajmin e bukur e bëri të ditur bashkëshortja e tij Xina.

Ajo përmes rrjeteve sociale zbuloi se ata tashmë kanë nisur me ndërtimin e shtëpisë së tyre të ëndrrave.

Image
Xina

Ajo ka publikuar në foto disa detaje të vogla, që tregon se ndërtimi ka filluar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat