Stresi dhe 2 Ton vijnë së shpejti me bashkëpunim

Mediale Vip

Stresi dhe 2 Ton vijnë së shpejti me bashkëpunim

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 06:44
Stresi dhe 2 Ton vijnë së shpejti me bashkëpunim

Arkimed Lushaj – Stresi dhe 2 Ton janë bërë bashkë për herë të parë në një projekt të ri.

Dyshja e famshme e estradës tanimë kanë dhënë disa detaje nga ky bashkëpunim.

Ata njoftojnë fansat se kjo këngë do të lansohet javën e ardhshme, por akoma nuk ka një datë të saktë.

“Fjalët e mia javën e ardhshme”, ka qenë përshkrimi që i është vënë këtij postimi.

Reperi nga Prishtina ndërkohë bëri një tjetër postim duke thënë se: “Nuk e keni idenë se çfarë po vjen”.

Ata janë shumë të pëlqyer nga publiku dhe numërojnë fansa gjithandej trojeve shqiptare.

Pritet të shihet se çfarë kanë përgatitur artistët, ndonëse besohet se do të pritet mirë.

Image
2 Ton/Instagram
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat