Ardi, Shqipes: Nëse nuk na jep Zoti fëmijë, i adoptojmë

Mediale Vip

Ardi, Shqipes: Nëse nuk na jep Zoti fëmijë, i adoptojmë

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 18:51
Ardi dhe Shqipja

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Ardi dhe Shqipja po kalojnë kohë të bukura së bashku, po ashtu edhe po ngacmojnë njëri-tjetrin.

Ata kanë biseduar edhe për emrat e fëmijëve, nëse do të kenë ndonjëherë.

Ardi i ka thënë se “nëse nuk na jep Zoti fëmijë, i adoptojmë”.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat