Azemi: Blerando ndoshta më sheh si idoll, por ai mundet me më pa edhe si vëlla të madh

Mediale Vip

Azemi: Blerando ndoshta më sheh si idoll, por ai mundet me më pa edhe si vëlla të madh

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 01:00
Azemi

Darka e banorëve të nominuar ka vënë konkurrentët përballë pyetjeve të ndryshme.

“Përse mendon se Blerando të ka idoll?”, ka qenë pyetja tjetër drejtuar Azemit.

“Unë besoj që Blerando më sheh ndoshta si vëlla të madh, dhe mundet me marrë e me i dhënë shumë sende prej meje, për jetën jashtë që ndoshta këtu brenda s’është tu i dhënë.

Por, mundet me më pa edhe si idoll”, ka thënë Azemi pos tjerash.

Mësoni më shumë detaje, duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat