Leigh-Anne Pinnock i lë pak imagjinatës në tapetin e kuq të ‘Capital’s Jingle Bell Ball 2023’, ndërsa vesh një fustan të zi të tejdukshëm

Mediale Vip

Leigh-Anne Pinnock i lë pak imagjinatës në tapetin e kuq të ‘Capital’s Jingle Bell Ball 2023’, ndërsa vesh një fustan të zi të tejdukshëm

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 22:57
Leigh-Anne Pinnock

Leigh-Anne Pinnock shfaqi një figurë magjepsëse, ndërsa ecte në tapetin e kuq përpara performancës së saj në ‘Jingle Bell Ball 2023’ në Londër të shtunën.

Ish-ylli i Little Mix, Leigh-Anne, 32 vjeçe, do të zhvillonte performancën e saj më të madhe solo deri më tani që kur grupi u ndërpre vitin e kaluar.

Këngëtarja u sigurua të tërhiqte vëmendjen, teksa mbërriti në vendngjarje, e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, i mbuluar me bizhuteri argjendi shkëlqyese, shkruan DailyMail.

Image
Leigh-Anne Pinnock

Ajo i la pak imagjinatës, pasi veshja theksonte në mënyrë të përsosur figurën e saj mbresëlënëse.

Ylli i popit i shtoi disa centimetra shtatit të saj duke veshur një palë taka me majë të hapur dhe të pajisur me disa vathë argjendi.

Image
Leigh-Anne Pinnock

I mbushur çdo vit me yjet më të mëdhenj dhe meloditë më të mëdha në industri, ‘Jingle Bell Ball’ do të zhvillohet të shtunën më 9 dhe të dielën më 10 dhjetor të këtij viti.

Leigh-Anne, Alicia Keys, Busted, Tom Grennan, Tate McRae, Becky Hill, ArrDee, Nathan Dawe dhe Jax Jones do të dalin në skenë të shtunën.

Image
Leigh-Anne Pinnock

Ndërsa Take That, RAYE, S Club, Zara Larsson, Rudimental, Rita Ora, Joel Corry dhe Jazzy do të performojnë të dielën. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat