E njihni këtë fëmijë në foto? Është një ndër ish-konkurrentet më të komentuara të “Big Brother VIP”

Mediale Vip

E njihni këtë fëmijë në foto? Është një ndër ish-konkurrentet më të komentuara të “Big Brother VIP”

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 17:27
Deamishel Hoxha

Ajo ishte një ndër konkurrentet më të komentuara të sezonit të dytë të “Big Brother VIP”, e cila arriti të bëhet një ndër 4 finalistët e këtij spektakli.

Bëhet fjalë për Deamishel Hoxha, e cila së fundmi ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto nga fëmijëria e saj.

Në foton e postuar, Dea mbante një kapuç në kokë dhe gishta në gojë, ndërsa ishte ulur krahas vëllait të saj të vogël.

Image

Ajo që duket qartë është që ish-banorja ka pësuar një ndryshim drastik në pamje që nga fëmijëria e deri më tani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat