Divorci me Xhensila Myrtezajn, gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Bes Kallaku është kapur gati duke u ...

Mediale Vip

Divorci me Xhensila Myrtezajn, gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Bes Kallaku është kapur gati duke u ...

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 09:06
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Çifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes së publikut me lajmin e ndarje së tyre.

Teksa shumë thashetheme qarkullojnë për tradhëti nga ana e Xhensilës, manovra për fshehje të pasurisë që kanë në hetim, duket se një tjetër lajm i është shtuar listës.

I ftuar në “Pasditja ime” me Gerta Gixharin në RTSh, gazetari Angjeli Dikolli, është shprehur se Bes Kallaku është parë së fundmi në një nga club-et e Tiranës në praninë e një vajze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RTSH (@rtshqiptar)

Ai tha se dukej se kontakti i tyre fizik shkonte gati në puthje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat