Bianca Censori dëshiron të ketë një fëmijë me Kanye West dhe do të vazhdojë me veshjet buluese gjatë shtatzënisë

Mediale Vip

Bianca Censori dëshiron të ketë një fëmijë me Kanye West dhe do të vazhdojë me veshjet buluese gjatë shtatzënisë

Më: 6 prill 2024 Në ora: 16:57
Kanye West dhe Bianca Censori

Gruaja e Kanye West, Bianca Censori thuhet se dëshiron të ketë një fëmijë dhe ende planifikon të veshë veshjet e saj zbuluese kur të jetë shtatzënë.

Çifti thuhet se është i etur për të pasur fëmijë së shpejti, pavarësisht se miqtë e tyre nuk e miratojnë bashkimin dhe veshjet shpesh të egra të Biancas.

Sipas The “US Sun”, Bianca, 29 vjeçe, nuk ka në plan të vishet më modeste kur të mbetet shtatzënë dhe do të vazhdojë me stilin e saj të zakonshëm të egër, shkruan DailyMail.

Një burim tha: ‘Bianca është në elementin e saj. Asaj i pëlqen vëmendja dhe të vishet nga Ye, pavarësisht se çfarë mendojnë të gjithë për veshjet e saj.

“Ajo mendon se shumë nga pamjet e saj janë artistike, jo vetëm për modën. Bianca është plotësisht e përkushtuar dhe për një kohë të gjatë, asaj nuk i intereson se çfarë mendojnë njerëzit për të.”

Burimet shtuan se ata presin që Bianca të ndjekë gjurmët e Rihannas, e cila rregullisht mbante bluza dhe pamje të tjera zbuluese gjatë kohës që ishte shtatzënë.

Ata thanë: “Nuk do të befasohesha nëse ajo do të mbetej shtatzënë së shpejti dhe ajo do të veshë ende veshje zbuluese njësoj si Rihanna”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat