Bashkëshortja e Shpatit tregon arsyen pse kanë vendosur të jetojnë në Tiranë

Mediale Vip

Bashkëshortja e Shpatit tregon arsyen pse kanë vendosur të jetojnë në Tiranë

Më: 12 prill 2024 Në ora: 07:24
Shpat Kasapi me bashkëshorten dhe djalin

Shpat Kasapi muaj me parë së bashku me bashkëshorten dhe djalin është zhvendosur të jetojë në Tiranë.

Në një pyetje nga ndjekësit Selvija ka treguar dhe arsyen pse janë larguar nga Shkupi.

“Përse u shpërngulet në Tiranë, dhe si është jetesa atje, atë mungon Shkupi/Gostivari?”, Selvija ishte shprehur se padyshim i mungon vendlindja.

Image
Komenti i saj

“Arsyet janë të shumta, duke u nisur nga angazhimet e Shpatit deri tek shkollimi i Roelit, Shpatit i duhej çdo jave të vinte në Tirane dhe me shumë udhëtonin se sa rrinim në Shkup kështu që vendosem të jetojmë këtu, Shkupi dhe Gostivari me mungojnë po me shumë familjaret që jetojnë atje”, kishte shkruar Selvija.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat