“Ju q*fsha familjen”- Meriton Mjekiqi "shpërthen" në sharje ndaj Liamit: Ik, largohu, mos të të shoh…

Mediale Vip

“Ju q*fsha familjen”- Meriton Mjekiqi "shpërthen" në sharje ndaj Liamit: Ik, largohu, mos të të shoh…

Më: 17 prill 2024 Në ora: 18:39
Meritoni dhe Liami

Një debat i ashpër ka ndodhur mes dy banorëve të Big Brother VIP, Meritonit dhe Liamit, ku nuk kanë munguar edhe sharjet.

Gjatë debatit, Meritoni ka ngritur tonet ndërsa i është afruar Liamit duke i thënë që të largohet, aq sa në një moment ai futet në tualet dhe shan: “Ju q*fsha familjet”.

Laimi në mënyrë të vazhdueshme i ka kërkuar që të qetësohet.

@lonelyshqipe #bigbrothervipalbania #meritonmjekiqi #fypシ #fyp #viral #lonelyshqipe ♬ Originalton - lonelyshqipe

Pas këtij debati me tone të larta, Meritoni është thirrur në dhomën e rrëfimit. Nuk dihet nëse do të merret ndonjë masë për moderatorin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat