Adelina Tahiri shtatëzanë për herë të dytë?!

Mediale Vip

Adelina Tahiri shtatëzanë për herë të dytë?!

Më: 19 prill 2024 Në ora: 07:42
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri ditët e fundit mori gjithë vëmendjen e rrjetit nga pushimet në Dubai.

Ajo në disa poza u mundua ta mbuloj barkun dhe modelet e fustaneve që ajo veshi bën të mendohet se ajo është shtatzënë.

Në disa momente Adelina mbulon edhe barkun me çantë.

Image
Adelina Tahiri

Kujtojmë se Adelina ka një djalë i cili tashmë është rritur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat