Eiza Gonzalez duket e mrekullueshme në fotografitë e prapaskenës nga filmi i saj i ri “The Ministry Of Ungentlemanly Warfare”

Mediale Vip

Eiza Gonzalez duket e mrekullueshme në fotografitë e prapaskenës nga filmi i saj i ri “The Ministry Of Ungentlemanly Warfare”

Më: 20 prill 2024 Në ora: 07:53
Eiza Gonzalez

Eiza Gonzalez dukej elegante në fotografitë nga prapaskenat e filmit të saj të ri të “The Ministry Of Ungentlemanly Warfare”, i cili shfaqet të premten.

“The Ministry of Ungentlemanly Warfare” është filmi i ri i Guy Ritchie që zhvillohet gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Gonzalez ka disa pamje në fotografitë, duke përfshirë një fustan të bardhë elegant dhe një tjetër fustan të gjallë jeshil që i lë pak imagjinatës.

Image
Eiza Gonzalez

Aktorja falënderoi shokët e saj: ‘Përtej e nderuar që ndaj ekranin me yjet e mi të talentuar, të cilët i adhuroj dhe bëjnë një punë kaq të bukur në këtë. Faleminderit.”

Filmi pati premierën zyrtare më 13 prill, në New York. Disa e panë filmin herët në AMC Theatres Screen Unseen më 8 Prill.

Ajo vlerësoi gjithashtu regjisorin e filmit: “Fjalët nuk mund të përshkruajnë se sa mirënjohëse jam për sa më keni mbështetur’. Ajo u bëri thirrje ndjekësve të shkojnë në teatër për të parë filmin. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat