Me lëvizje sensuale dhe provokuese, Erjola Doçi i vë “flakën” shtëpisë së “Big Brother VIP”!

Mediale Vip

Me lëvizje sensuale dhe provokuese, Erjola Doçi i vë “flakën” shtëpisë së “Big Brother VIP”!

Më: 21 prill 2024 Në ora: 13:43
Erjola Doçi

Moderatorja Ejola Doçi mëngjesin e sotëm është zgjuar me një energji positive, duke performuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Me këngën e Rihanës në sfond, konkurrentja i ka vënë “flakën” shtëpisë me lëvizjet sensuale dhe provokuese.

Erjola veshur mbante një kostum gjumi, ndërsa në kokë ajo kishte vendosur një kapele në ngjyrë të zezë.

Vlen të theksohet se koh e fundit shtëpia e BBVA, ka qenë më e zëshme se kurrë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat