Shyhrete Behluli zbulon të dashurin e vajzës së dytë

Mediale Vip

Shyhrete Behluli zbulon të dashurin e vajzës së dytë

Më: 28 maj 2024 Në ora: 08:07
Shyhrete Behluli me vajzën e saj, Gresën

Këngëtaraj e njohur Shyhrete Behluli përveç në muzikë ajo është aktive edhe në rrjetet sociale.

Në rastin e ditëlindjes së vajzës së dytë Shyhretja ka uruar me të mirat për të bijën gjithashtu dhe ka zbuluar të dashurin e saj.

“Gëzuar ditëlindjen zemër, e ju të dy festofshi gjithmonë të lumtur”, ishin faljet e këngëtares.

Image
Urimi i Shyhretes

Andaj nuk munguan edhe urimet e shumta nga ndjekësit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat