Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e Shqipërisë sipas Meri Shehut, por astrologia i vendos një kusht gazetares së njohur!

Mediale Vip

Kjo do të jetë Presidentja e ardhshme e Shqipërisë sipas Meri Shehut, por astrologia i vendos një kusht gazetares së njohur!

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 16:53
Lei Kraja

Gazetarja Lei Kraja nuk i shpëtoi dot një parashikimi nga astrologia Meri Shehu.

Gazetarja simpatike e sportit mësoi nga astrologia se pasi të fejohet dhe të martohet mund të bëhet presidente. 

Ajo i tha se Lei, e cila është shenja e gaforres, vitin që vjen do të shkëlqejnë, do të martohen, fejohen apo bëhen presidente.

Image
Lei Kraja

Ajo u shpreh se “çfarë të kapin këtë vit, do ta punojnë vitin tjetër”.

Meri: Gaforrja është përball bricjapit, por favorizohet vitn tjetër, kështu që fejohen, martohen, bëhen presidente. Çfarë do të kapë tani, e përpunon vitin tjetër

Manushi: Çfarë të bëjë këtë vit?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat