Bahtiri: Urime 8 Marsin nëna ime e dashur - Bota Sot
Bahtiri: Urime 8 Marsin nëna ime e dashur

Mitrovica

Bahtiri: Urime 8 Marsin nëna ime e dashur

Më: 8 mars 2019 Në ora: 22:39
Agim Bahtiri, ia ka uruar nënës së tij festën e 8 Marsit

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, ia ka uruar nënës së tij festën e 8 Marsit.

“Urime 8 Marsin nëna ime e dashur! Të uroj shëndet, jetë të lumtur dhe të gjatë me familjen tonë, sidomos me nipat e mbesat që të duan shumë. Faleminderit Zotit që më ka bekuar të jem djali juaj”, ka shkruar Bahtiri në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...