Mitrovica përfshihet nga një stuhi me erë e shi

Mitrovica

Mitrovica përfshihet nga një stuhi me erë e shi

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 17:40
Meteo Ballkan ka publikuar një video në të cilën shihet gjendja atje.

Rajoni i Mitrovicës është përfshirë nga reshje të mëdha shiu e erëra të forta.

Meteo Ballkan ka publikuar një video në të cilën shihet gjendja atje.

Ndërkohë edhe dje në parashikimet e motit, thuhej se në vikend do të ketë rënie temperaturash dhe të reshura shiu e stuhi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat