COVID i merr jetën këtij burri mitrovicas

Mitrovica

COVID i merr jetën këtij burri mitrovicas

Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 23:26
Haxhi Fatmir Misini

Mitrovica sot përjetojë një ditë të rëndë. Sot vdiqën dy persona të njohur të qytetit të Mitrovicës.

Haxhi Fatmir Misini, njëri humanitar dhe biznismen i njohur, sot iu dha lamtumira e fundit.

Sot gjatë ditës, ka vdekur një qytetar tjetër i Mitrovicës, Jakup Doçi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë Hoxha nga Mitrovica, Rexhep Lushta. Sipas tij i ndjeri ka qenë një praktikues i rregullt i fesë.

Lushta gjithashtu përmes facebook-ut, ka konfirmuar se tashmë i njderi Doçi ka qenë me virusin Covid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat